Cam balkon
CAM BALKONUN AVANTAJLARI NELERDİR?
Ana Sayfa >
Firmamız Garanti Bonus, Finansbank, Axess, Maximum ve World kartlarına 8 taksit imkânı sağlamaktadır.

» Cam balkon sizlere şekil, renk ve fonksiyon açısından geniş olanaklar sunar.
» Karmaşık dikey ve yatay kayıtlar olmadan sadece alt ve üst alüminyum profiller sayesinde görüntü ve manzara kaybı oluşturmaz.
» Cam panellerin istenildiğinde açılıp kapanabilme özelliği sayesinde mevsimlerin güzelliğini doyasıya yaşamanızı sağlar.
» Cam balkon sisteminde kullanılan hareketli kanatlar sağa, sola yada her iki yöne birbirinden bağımsız olarak açılır, açıldığında az yer kaplar.
» Sistemimiz balkonunuzla uyumlu modern bir sistemdir.
» Hava rüzgarlı, yağmurlu yada çok soğuk olabilir. Ayrıca çoğu zaman hava kirliliği ve trafik gürültüsü balkonlarınızdan yeterince yararlanmanızı engeller. Balkonlarınızı Aryacam Cam Balkon Sistemi ile kapattığınızda böyle sıkıntılı durumlarda bile ailenizle birlikte güzel zaman geçirebileceğiniz ve çocuklarınızın oyun oynayabileceği güvenli alanlar kazanırsınız.
» Aryacam Katlanır Cam Balkon Sistemi her türlü konut, daire, villa, teras, kafe, veranda ve restoranta uygulanabilir.
» Aryacam cam kapama sistemlerinde, camlar taşıyıcı kanat profiline özel esnek yapıştırıcılar ile yapıştırılmakta ve doğa şartlarından dolayı deformasyona uğramamaktadırlar.
» Balkon kapatma sistemimizde kullanılan taşıyıcı rulmanlar çiftli, polyemid esaslıdır ve metalle sürtünmeden dolayı etkilenmez. Polyemid altı metaller paslanmaz çelik olup, nem ve deniz tuzuna karşı dayanıklıdır.

 
 
Pro WEB